Zkušenosti s motory

Ve společnosti DAMCO SERVICE stavíme především na dlouholetých zkušenostech, které nám umožnily dovést svůj servis na špičkovou úroveň a poskytovat svým klientům ty nejlepší služby v oblasti servisu motorů a prodeje náhradních dílů. Ať už si objednáte kteroukoli z našich služeb na pobočkách v Horném Hričově, v Brně nebo Praze, zaručíme Vám maximální pečlivost výsledku a jeho dlouhodobou životnost.

Kvalitní služby svým zákazníkům dokážeme slíbit především proto, že jsme s výrobky firmy Deutz, na jejichž servis se specializujeme, v kontaktu už od samého počátku fungování naší firmy v roce 1980. Byli jsme tak svědky rychlého vývoje produktů této značky a měli jsme možnost sledovat postupné změny v konstrukci jejích motorů.

O novinky firmy Deutz se aktivně zajímáme dodnes, hlavně proto, abychom měli možnost přizpůsobit jim co nejrychleji naše služby, ať už jde o servis motorů nebo nabídku náhradních dílů. Těší nás, že naši klienti naši práci v těchto oblastech oceňují a často s námi spolupracují opakovaně. Věříme, že naše služby budou vyhovovat i Vám!