O nás

Ve společnosti DAMCO SERVICE se už od roku 1980 staráme o opravy motorů značky Deutz a o prodej náhradních dílů pro ně. Díky desítkám let zkušeností rozumíme motorům Deutz jako nikdo jiný a o porouchaný motor se dokážeme postarat do těch nejmenších detailů. Umíme zařídit, abyste ve svém voze mohli znovu začít jezdit bezpečně a bez problémů, a svým klientům to už roky dokazujeme nejen na Slovensku, ale i v Česku. Zatímco v Česku najdou naše klienti pobočky naší firmy v největších městech země, v Praze a Brně, na Slovensku soustřeďujeme služby své společnosti v Horném Hričově v okrese Žilina. Ať už za námi přijedete na jakoukoli z našich poboček, rádi Vám poskytneme kompletní, individuálně zaměřený servis, který splní všechny Vaše představy. Co konkrétně Vám DAMCO SERVICE může nabídnout?
  • Specializujeme se především na opravy a výměny motorů německé firmy Deutz, jejíž historie sahá až do roku 1864. Z původně malé firmy se společnost Deutz vyvinula do dnešního podniku, který nejen v Německu zaměstnává tisíce lidí a je jedním z nejúspěšnějších prodejců motorů vůbec. Společnost Deutz vyrábí motory především pro zemědělské stroje, stavební techniku a osobní automobily. DAMCO SERVICE pracuje s motory značky Deutz už od svého počátku a náš zkušený tým tak jejich vlastnosti dokonale zná.
  • Těžištěm našich služeb je kompletní servis motorů od drobných vylepšení až po generální opravy. V naší společnosti pracuje celý tým zkušených pracovníků, kteří poruchu na Vašem voze nebo zemědělském stroji zvládnou spolehlivě diagnostikovat podle nejmodernějších diagnostických nástrojů a opravit s použitím nářadí přímo od výrobce.
  • Servis motorů neprovádíme jen na všech našich pobočkách, ale nabízíme také výjezdy až za zákazníkem. V případě poruchy motoru si tak s jeho opravou nemusíte dělat žádné další starosti – stačí počkat, až se o ni postarají naši profesionální technici přímo ve Vaší firmě nebo u Vás doma.
  • V případě závažného poškození motoru dokážeme pro své klienty za několik málo dní provést jeho generální opravu. Ta spočívá ve výměně nefunkčních částí za nové originální díly. Pokud je to možné, zvládneme opravit i havarované motory.
  • Na všech svých pobočkách (Praha, Brno, Horný Hričov) provozujeme prodej náhradních dílů pro motory značky Deutz. Většinu běžných náhradních dílů máme skladem, abyste na ně při nákupu nemuseli zbytečně čekat – i pokud si ale budete přát některý z těch méně obvyklých, dovedeme zařídit jeho dodání do druhého dne.
Přestal Vám Váš motor fungovat tak dobře, jak byste si přáli? Se společností DAMCO SERVICE máte kdykoli možnost svěřit jej do rukou osvědčeným profesionálům. Pokud o našich službách potřebujete zjistit jakékoli další informace, ozvěte se nám na našem telefonním čísle nebo e-mailové adrese. Věříme, že Vám spolupráce s naší firmou bude vyhovovat!